Filmai

Rūšiuoti pagal

Prieš parskrendant į Žemę

Kiekvienas, kuris pradeda savo kelionę šioje ligoninėje, pradeda nuo čia ir taip pat. Pirmas patikrinimas, laukimas, dokumentų segtuvas ir kelionė į trečiąjį aukštą.
Skaityti plačiau

Sekmadienis. Evangelija pagal liftininką Albertą

Trumpametražinis dokumentinis kino filmas, kurio pagrindinis herojus yra liftininkas. Liftininko darbo esmė ir prasmė gan paprasta ir aiški - būti lifte ir laukti skambučio, kol kas nors norės juo pasinaudoti. Filmas – tai lyg savotiška “Belaukiant Godo” pjesės dokumentinė versija.
Skaityti plačiau

Skrydis per Lietuvą arba 510 sekundžių tylos

Tai skrydis neįtikėtinai žemame aukštyje per Nidos kopas, Trakų pilį, Aukštaitijos ežerus, Vilniaus senamiesčio stogus ir fantastiškai gražių bažnyčių bokštus. Tai mistiškas slydimas medžių viršūnėmis, pievomis, padengtomis ankstyvo ryto rūku, ir siauromis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis.
Skaityti plačiau

Iš dar nebaigtų Jeruzalės pasakų

ilmas - esė. Kaimas apsemtas pavasarinio potvynio. Velykų išvakarės. Kaimo žmonės renkasi keistam senoviniam ritualui - budėti bažnyčioje prie nukryžiuotojo skulptūros iki aušros.
Skaityti plačiau

Dešimt minučių prieš Ikaro skrydį

Pirmasis Arūno Matelio filmas „Dešimt minučių prieš Ikaro skrydį“ kino kritikų buvo įvardintas kaip naujosios kartos kino manifestas ir laimėjo prizus Oberhauzeno, Bornholmo, Piarnu festivaliuose bei apkeliavo dešimtis kitų.
Skaityti plačiau
Rūšiuoti pagal

Žiūrėkite filmus savo naršyklėje

KELIŲ EISMO TAISYKLĖS

Kelių eismo taisyklės - du jauni nepažįstami žmonės važiuoja vienu traukiniu, bet skirtingomis kryptimis

Žiūrėti šį filmą Daugiau filmų